Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Banner website.jpg Ballen.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Rabofandag.jpg Banner 800 x 200.png Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Goalie.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg
 
 
Dit schema loopt van 23-3-2020 t/m 26-4-2020
Senioren
Dames J2
19:30 - 20:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Dames J3
19:30 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren A
MA4
19:30 - 20:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
olv Robert Noall
MB7
18:30 - 19:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MB8
18:30 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MB9
18:30 - 19:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren C
MC5
17:30 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MC6
19:30 - 20:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MC8
18:00 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MC9
19:30 - 20:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren D
MD4
16:30 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MD5
17:30 - 18:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MD6
16:30 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
MD7
18:30 - 19:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Jongste jeugd E8
M8E1
16:15 - 17:15
V3 - AB
Trainer(s)
Guusje Victoria van Wijk
Sanne van Veen
Opmerkingen
M8E4
17:30 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Jongste jeugd E
M6E1 (ME10)
17:30 - 18:30
V2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Senioren
Heren J2
19:30 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren A
JA2
19:30 - 21:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
olv Robert Noall
Junioren C
JC1
19:00 - 20:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
olv Rens Kamminga
JC3
18:30 - 19:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
JC4
17:30 - 18:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Junioren D
JD1
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
olv Flip Ensink
JD3
18:30 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Jongste jeugd E8
J8E1
17:30 - 18:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2
17:30 - 18:30
V2 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
16:30 - 17:30
Vmini
Trainer(s)
Opmerkingen
2e eigen verzorgde training
Overig
Jongste Jeugd & Kabouters
17:00 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Optie voor Marjolijn Waal
Sleepcorner training door Tijmen Bosman
17:30 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
MHCZ Sevens Competitie
20:30 - 22:00
V2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
10 & 24 april, 5 & 19 juni
MHCZ Sevens Competitie
20:30 - 22:00
V3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
10 & 24 april, 5 & 19 juni