Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Ballen.jpg Goalie.jpg Banner website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Rabofandag.jpg Banner 800 x 200.png
 
 
Dit schema loopt van 30-9-2019 t/m 20-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Pilot Sport als Supporter BSO Trainingsgroep V2 Informatie Bella & Annelies.Elke maandag vanaf 16 september t/m 14 november'19
16:30 - 21:30 GoalieWorks V3
16:30 - 17:30 Jongens D4 V5 - AB 2e eigen verzorgde training
16:30 - 17:30 Jongens F1 V5 - D 2e eigen verzorgde training
17:00 - 18:30 Jongens C2 V2 - CD olv Quint Aandewiel en Merlijn Dergent
17:00 - 18:29 Jongens D2 V1 - CD olv Jay Geertsma
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Annerose Vink
Febe Mickey Geraets
V2 - AB Voorlopig
17:00 - 18:29 Meisjes D3 V1 - AB olv Emmi & Frederique
17:30 - 19:00 Jongens C1 V4 - CD olv Rens Kamminga
17:30 - 19:00 Meisjes A3 V5 - CD Movella
17:30 - 19:00 Meisjes B3 V5 - AB MOVELLA
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V4 - AB olv Isabella Overgoor
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Vmini optie
18:30 - 20:00 Jongens B1 V1 - AB olv Casper Kreeft
18:30 - 20:00 Meisjes B1 V1 - CD olv Robert Noall
18:30 - 20:00 Meisjes B2 V2 - CD olv Mervijn Fransen
18:30 - 20:00 Meisjes C1 V2 - AB olv Jaap Lorsheijd
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V4 - AB olv Olivier Juffermans
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V5 - AB Movella
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V5 - CD Movella
19:00 - 20:30 Meisjes C2 V4 - CD olv Marcel van Breda
20:00 - 21:29 Dames 1 V1 olv Mark Langemeijer & Robert Noall
20:00 - 21:30 Jongens A1 Marcel Kras V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey V4
20:30 - 22:00 Trimhockey V5
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D2 V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B3 V3 - AB 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:59 Meisjes C7 V2 Movella Carrousel MC7, MC8, MC9
17:30 - 18:59 Meisjes C8 V2 Movella Carrousel MC7, MC8, MC9
17:30 - 18:59 Meisjes C9 V2 Movella Carrousel MC7, MC8, MC9
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V4 Movella Carrousel MD4, MD5, MD6
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V4 Movella Carrousel MD4, MD5, MD6
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V4 Movella Carrousel MD4, MD5, MD6
17:30 - 19:00 Meisjes D7 V5 Movella Carrousel MD7, MD8, MD9
17:30 - 19:00 Meisjes D8 V5 Movella Carrousel MD7, MD8, MD9
17:30 - 19:00 Meisjes D9 V5 Movella Carrousel MD7, MD8, MD9
18:30 - 20:00 Jongens A1 V1 - CD olv Marcel Kras
18:30 - 20:00 Meisjes A2 V1 - AB olv Tijmen Logtenberg
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 V2 - AB Movella
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V2 - CD Movella
19:00 - 20:30 Jongens C3 V5 Movella Carrousel MC5, MC6, JC3
19:00 - 20:30 Meisjes C3 V3 - AB olv Edward Konijnendijk
19:00 - 20:00 Meisjes C4 V4 - AB 2e eigen verzorgde training
19:00 - 20:30 Meisjes C5 V5 Movella Carrousel MC5, MC6, JC3
19:00 - 20:30 Meisjes C6 V5 Movella Carrousel MC5, MC6, JC3
20:00 - 22:30 Heren 1 V1 Oefenwedstrijd tegen Derby Heren 1
20:30 - 22:00 Dames 2 V4 - AB olv Wouter v Besuijen
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V3 - AB olv Edward Konijnendijk
20:30 - 22:00 Heren 4 V3 - CD olv Florentine vd Vaart
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V2 - AB Movella
20:30 - 22:00 Heren Jong 2 V2 - CD Movella
20:30 - 22:00 Jongens A2 V5 - AB JA2 Optie tweede training (training door Majorie) op verzoek van Dennis Tiemens ivm connectie Jong teams
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes 8E1 V1
14:30 - 15:30 Meisjes 8E2 V1
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 V1
15:30 - 16:30 Jongens 8E2 V1
16:00 - 17:30 Jongste Jeugd & Kabouters Trainingsgroep V5 - AB GERESERVEERD!
16:30 - 17:30 Bambies - CK-MF2 V3 - A
16:30 - 17:30 Elsa's - CK-MF3 V3 - A
16:30 - 17:30 Janes - CK-MF1 V3 - B
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V3 - D
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 V3 - D
16:30 - 17:30 Jongens 6E3 V3 - C
16:30 - 17:45 Jongens D1 V4
16:30 - 17:45 Jongens D2 V4
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - D
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - D
16:30 - 17:30 Kabouters V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V2 - D
16:30 - 17:45 Meisjes D1 V4
16:30 - 17:45 Meisjes D2 V4
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F4 V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes F5 V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F6 V1 - C
16:30 - 17:30 Tarzans CK-JF1 V3 - B
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 V3 - D
17:30 - 19:00 Jongens C4 V5 Movella Carrousel JD3, JD4 en JC4
17:30 - 19:00 Jongens D3 V5 Movella Carrousel JD3, JD4 en JC4
17:30 - 19:00 Jongens D4 V5 Movella Carrousel JD3, JD4 en JC4
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 V1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 V1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 V1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 6E6 V2 - A In geval van Carrousel altijd naar veld 1.
17:30 - 18:30 Meisjes 6E7 V2 - B In geval van Carrousel altijd naar veld 1.
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 V3 - C
17:30 - 18:30 Trainingsteam Jongste Jeugd V2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C1 V4
17:45 - 19:00 Jongens C2 V4
17:45 - 19:00 Meisjes C1 V4
17:45 - 19:00 Meisjes C2 V4
18:30 - 22:00 Keepers training Trainingsgroep Vmini
18:30 - 20:00 G-Hockey Team V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - CD olv Casper Kreeft
18:30 - 20:00 Meisjes A7 V2 - CD Movella
18:30 - 20:00 Meisjes B1 V1 - CD olv Robert Noall
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Mervyn Fransen V3 - AB olv Mervijn Fransen
18:30 - 20:00 Meisjes B3 V2 - AB Movella
19:00 - 20:30 Jongens B2 V4 - CD olv Loyd
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V4 - AB olv Olivier Juffermans
19:00 - 20:30 Meisjes B7 V5 Movella Carrousel MB7, MB8, MB9
19:00 - 20:30 Meisjes B8 V5 Movella Carrousel MB7, MB8, MB9
19:00 - 20:30 Meisjes B9 V5 Movella Carrousel MB7, MB8, MB9
20:00 - 21:30 HT2 Cursus 2019-2020 Trainingsgroep V3 - CD 18/9, 16/10, 30/10, 20/11, 27/11 & 11/3, 25/3, 15/4, 29/4, 6/5
20:00 - 21:30 Dames 1 V1 olv Mark Langemeijer & Robert Noall
20:00 - 21:30 Dames 4 Mervyn Fransen V3 - AB olv Mervijn Fransen
20:00 - 21:30 Meisjes A6 V2 - AB Movella
20:00 - 21:30 Meisjes A8 V2 - CD Movella
20:30 - 22:00 Dames 3 V4 - AB olv Tim Jehee
20:30 - 22:00 Dames Vet A V5 - CD olv Peter Lavin
20:30 - 22:00 Heren 3 V4 - CD olv Marcel van Breda
20:30 - 22:00 Heren 5 V5 - AB olv Dirk Verweij
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Pilot Sport als Supporter BSO Trainingsgroep V1 Informatie Bella & Annelies.Elke maandag vanaf 16 september t/m 14 november'19
16:15 - 17:15 Jongens 8E1 Daniek Ensing
Mart de Graaf
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 V1 - AB olv Emmi & Frederique
17:30 - 19:00 Jongens B1 Casper Kreeft V5 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B2 V4 - CD olv Loyd Aandewiel
17:30 - 19:00 Jongens B3 V2 - CD Movella
17:30 - 18:30 Meisjes A3 V3 - AB 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes A6 V3 - CD 2e eigen verzorgde training
17:30 - 19:00 Meisjes B4 V2 - AB Movella
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V4 - AB olv Anne Heling
17:30 - 18:30 Meisjes C7 V1 - CD 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes D8 V5 - CD 2e eigen verzorgde training
18:30 - 20:00 Jongens A1 V3 - AB olv Marcel Kras
18:30 - 20:00 Jongens A3 V3 - CD olv Denise Scholten
18:30 - 20:00 Meisjes A1 V1 - AB olv Olivier Juffermans
18:30 - 20:00 Meisjes A2 V1 - CD olv Tijmen Logtenberg
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V5 - CD reservering 2e training Jong Dames 1 door Linda van Sas
19:00 - 20:30 Meisjes B10 V4 - AB olv Anne Heling
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V2 - AB Movella
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V2 - CD Movella
19:00 - 20:30 Meisjes C1 V4 - CD olv Jaap Lorsheijd
19:00 - 20:30 Meisjes C3 V5 - AB olv Edward Konijnendijk
20:00 - 20:30 Dames 1 V3 Inlopen en inspelen
20:00 - 22:00 Heren 1 V1 olv Joost van Nes en Rudger
20:30 - 22:00 Dames 1 V4 Oefenwedstrijd tegen MA1 Leonidas
20:30 - 22:00 Dames 2 Wouter Besuijen V3 - AB Let op veldwijzigig
20:30 - 22:00 Dames Vet B V5 - CD olv Peter Lavin
20:30 - 22:00 Heren Vet A V2 - AB olv Peter vd Hoek
20:30 - 22:00 Heren Vet LA V2 - CD olv Marcel Kras
20:30 - 22:00 Veteranen XXL V5 - AB olv Edward Konijnendijk
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1 Guusje Victoria van Wijk
Sanne van Veen
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 V5 - AB 2e eigen verzorgde training
16:30 - 17:30 Meisjes D6 V5 - CD 2e eigen verzorgde training
17:00 - 18:30 Jongste Jeugd & Kabouters Trainingsgroep V2 - AB Optie voor Marjolijn Waal
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V2 - D
17:30 - 18:30 Jongens C4 V4 - AB 2e eigen verzorgde training
17:30 - 19:00 Jongens D1 V3 - AB olv Flip Ensink
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 V2 - C 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V4 - CD 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes C5 V5 - AB 2e eigen verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V5 - CD 2e eigen verzorgde training
18:00 - 19:00 Meisjes C8 V3 - CD 2e eigen verzorgde training
18:30 - 19:30 Jongens C3 V4 - CD 2e eigen verzorgde training
18:30 - 19:30 Jongens D3 V2 - AB 2e eigen verzorgde training
18:30 - 20:00 Meisjes B1 V1 - AB olv Robert Noall
18:30 - 19:30 Meisjes B7 V5 - CD 2e eigen verzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes B8 V2 - CD 2e eigen verzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes B9 V5 - AB 2e eigen verzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes D7 V4 - AB 2e eigen verzorgde training
19:00 - 20:30 Jongens C1 V3 - AB olv Rens Kamminga
19:30 - 20:30 Dames Jong 2 V4 - AB 2e eigen verzorgde training
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 V2 - AB 2e eigen verzorgde training
19:30 - 20:30 Heren Jong 2 V2 - CD 2e eigen verzorgde training
19:30 - 20:30 Meisjes A4 V4 - CD 2e eigen verzorgde training
19:30 - 20:30 Meisjes C6 V5 - CD 2e eigen verzorgde training
19:30 - 20:30 Meisjes C9 V5 - AB 2e eigen verzorgde training
20:00 - 21:30 Jongens A2 V1 - AB olv Robert Noall
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:30 CLINIC Trainingsgroep V2 Clinic gegeven door Heren 1 op zaterdag 19 oktober'19
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:45 - 12:15 Trimhockey V2