Herfstbladeren header website.jpg Dames 1 maart 2022.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Luchtfoto header website.jpg Ballen.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg Heren 1 team header website.jpg
 
 
Dit schema loopt van 20-6-2022 t/m 26-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
17:00 - 18:30 Jongens C1 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:00 - 18:30 Jongens D2 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:00 - 18:30 Meisjes C2 V2 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:00 - 18:30 Meisjes D1 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:00 - 19:30 Jongens D1 V5 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Jongens A1 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes B1 V2 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:30 - 21:00 Mazzelstars Dames voetbal Trainingsgroep Vmini
20:30 - 22:00 Trimhockey V2
20:30 - 22:00 Trimhockey V5
20:30 - 22:00 Trimhockey V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 21:00 Heren 2 V3 SELECTIE HEREN 2
19:00 - 20:30 Jongens C2 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
17:00 - 18:30 Jongens D1 V3 - AB SELECTIE 2022-2023
17:15 - 18:15 Jongens 6E1 V2 - A Op verzoek van Oscar
17:15 - 18:45 Jongens D2 V5 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:15 - 19:45 Jongens C1 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:30 - 20:00 Jongens A1 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:45 - 20:15 Meisjes B1 V5 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:45 - 20:15 Meisjes C1 V2 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:45 - 21:15 Heren Jong 1 V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
17:30 - 18:30 Junioren Trainingsgroep V2 OUDER-KIND WEDSTRIJD MD2 (2021-2022)
17:30 - 19:00 Meisjes C1 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
17:00 - 18:30 Jongens C1 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:00 - 18:30 Jongens C2 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
17:00 - 18:30 Meisjes D1 V5 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
18:30 - 20:00 Meisjes C2 V5 - CD LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 V2 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V3 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
19:00 - 20:30 Meisjes B1 V5 - AB LET OP: teamsamenstelling 2022-2023!
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
12:00 - 14:00 Jongens B1 V3 SELECTIE 2022-2023 OEFENWEDSTRIJD TEGEN LEONIDAS JB1
14:00 - 16:00 Jongens A1 V3 SELECTIE 2022-2023 OEFENWEDSTRIJD TEGEN MEP JA1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 VELD VERVANGING / NIET BESPEELBAAR Trainingsgroep V4
09:00 - 10:00 MHCZ Techniek Academie V2 Reservering Hockeytoppers 12, 19 & 26 juni
09:00 - 10:30 ONFIRE Hockeyschool V3 13, 20, 27 maart / 3 (geannuleerd i.v.m. vorst), 10 april / 15, 22, 29 mei / 12, 19, 26 (inhaal van 3 april) juni
10:30 - 12:00 Trimhockey V2