Heren 1 2020 complet.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Dames 1 2020 s.jpg Ballen.jpg Banner 800 x 200.png Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Goalie.jpg Rabofandag.jpg Jeugdfonds header.png
 
 

Organisatie

Bestuur
Bella Overgoor
Voorzitter
 
Robert van Haarlem
Penningmeester
 
Annelies van der Vis
Secretaris
 
Marcel van der Kroft
Junioren
 
Stefan Hamers
HR en hockeypartners
 
Marjolijn Waal
Jongste Jeugd
 
Florentine van der Vaart
Senioren (breedte hockey), veteranen en trimmers
 
Verenigingsmanager
Annelies van der Vis
Verenigingsmanager
 
Jongste Jeugd
Marjolijn Waal
Lijncoördinator
 
Marjolijn Waal
Voorzitter
Sandra Ebus
Lijncoördinator
 
Marion van Oostveen
Trainingscoördinator
 
Susanne van Eersel
Veldcoördinator Kabouters
 
Junioren
Marcel van der Kroft
Voorzitter
 
Nadine Biesma
Lijncoördinator MA + MB
 
Erlyn Hermans
Lijncoördinator MB + MA
 
Erlyn Hermans
Lijncoördinator MC + MD
 
Marjorie Egberink-Zaaijer
Lijncoördinator MD + MC
 
Dennis Tiemens
Lijncoördinator JA
 
Ruben Eilander
Lijncoördinator JC & JB
 
Edwin Henderik
Lijncoördinator JD
 
Marjorie Egberink-Zaaijer
Lijncoördinator JD
 
Erwin van der Linde
Coördinator keepers
 
Technische Commissie Jeugd
Ingrid Dergent
Coördinator
 
Jan Willem Verschuur
Technisch manager
 
G-hockey
Rian van de Sande
Contactpersoon
 
Senioren breedte - Jong - Veteranen - Trimmers
David van Beek
Lijncoördinator
 
Florentine van der Vaart
Lijncöordinator (V)
 
Diana Jansen-Hulsenboom
Lijncöordinator Vet.(V)
 
Trimhockey
Arjen de Jongh
Penningmeester
 
Ilse de Jongh
Penningmeester
 
Marcel van Breda
Coördinator
 
Tophockey Senioren
Vincent van Sas
Coördinator H1/H2/JA1
 
Steven Naarding
Coördinator D1/D2/MA1
 
Arbitrage, Sportiviteit & Respect
Michiel de Vries
Arbitrage zaterdag
 
Vincent Dullaart
Arbitrage zondag
 
Ronald van Hal
Sportiviteit & Respect
 
Eric Lorié
Tuchtcommissaris
 
Ronald van Hal
Coördinator CS+
 
Edwin van Velzen
Organisatie zaterdag
 
Birgitte van Galen-van Dijk
Organisatie zaterdag
 
Vincent Dullaart
opleiding & examens clubscheidsrechters
 
Wedstrijdsecretariaat en -planning
Petra Vink
Jongste Jeugd
 
Peter Mariman
Junioren
 
Toine Langeveld
Junioren
 
Peter Mariman
Senioren
 
Toine Langeveld
Senioren
 
Annelies van der Vis
Oefenwedstrijden jr./sr.
 
Accommodatie
Léonie van der Linde
Accommodatie cöordinator
 
Richard van der Neut
MHCZ Schoon
 
Gerton Kotterman
Klusteam cöordinator
 
Bar
Justin van Sas
 
Kascontrole
Peter Mariman
Wil Keulers
 
Ledenadministratie
Annelies van der Vis
Ledenadministratie
 
Materiaal
Erwin van der Linde
Coördinator
 
Cathy de Heer
 
Wouter van Neer
Sponsoring
Petra Vink
Coördinator a.i.
 
Ronald Toet
Voorzitter
Yvo van Veen
Toernooien
Madelon Noordam
Jongste Jeugd Slotdag
 
Vertrouwenspersonen
Ghislaine Perquin
Vertrouwenspersoon
 
Wedstrijdtafel zaterdag
Claudia Blokland
Gastvrouw
Desiree Verzantvoort
Gastvrouw
Mildred Nepveu
Gastvrouw
Barbara Vernooij
Gastvrouw
Toine Langeveld
Gastheer
Nadine Biesma
Gastvrouw
Jacqueline Raaijmakers
Gastvrouw
Sabine Moret
Gastvrouw
Claudia Blokland
Coördinator
 
Bonny Langstraat
Coördinator
 
Gerdien Kuijlaars
Gastvrouw
Zaalhockey
Petra Vink
Wedstrijdsecretaris Zaal Jongste Jeugd
 
Peter Mariman
Wedstrijdsecretaris Zaal Junioren
 
Annelies van der Vis
Wedstrijdsecretaris Zaal Senioren/Veteranen
 
Annelies van der Vis
Coördinator