Heren 1 team header website.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Dames 1 maart 2022.jpg Luchtfoto header website.jpg Ballen.jpg Herfstbladeren header website.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52153.jpg
Constantijn de Beaufort
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52146.jpg
Thijmen Bosman
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\53199.jpg
Jeroen van Brugge
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52147.jpg
Thomas van Dillen
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\53476.jpg
Niels van Disseldorp
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52152.jpg
Flip Ensink
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\53198.jpg
Taco Filippo
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52154.jpg
Thomas den Haan
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52145.jpg
Ruben Ideler
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52150.jpg
Olivier Juffermans
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52142.jpg
Rens Kamminga
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\53477.jpg
Owen Kras
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52157.jpg
Tycho de Rijke
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52151.jpg
Victor van Rossum
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52144.jpg
Rolf Spuyman
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52155.jpg
Jesse Tanis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\53467.jpg
Yorick van der Vis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\52148.jpg
Jesper van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Rutger den Hartog
Assistent Trainer / Coach Leander Bakkeren
Assistent Trainer / Coach Jur Buitendijk
Manager Edward Konijnendijk
Manager Harry Spuyman

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen H1 Qui Vive H1 14:45
Breda H1 Leonidas H1 14:45
Berkel-Rodenrijs H1 HIC H1 14:45
Union H1 Zoetermeer H1 14:45
Xenios H1 Groningen H1 14:45
Zwart-Wit H1 Reigers H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios H1 4 12 4 0 0 17 4 0
2 Leonidas H1 4 10 3 1 0 19 7 0
3 Reigers H1 4 8 2 2 0 15 10 0
4 Zwart-Wit H1 4 7 2 1 1 14 12 0
5 Berkel-Rodenrijs H1 4 6 2 0 2 9 11 0
6 Breda H1 4 6 1 3 0 15 14 0
7 Qui Vive H1 4 5 1 2 1 18 11 0
8 Alphen H1 4 5 1 2 1 12 11 0
9 Zoetermeer H1 4 3 1 0 3 14 11 0
10 Union H1 4 3 0 3 1 11 17 0
11 Groningen H1 4 0 0 0 4 8 17 0
12 HIC H1 4 0 0 0 4 7 34 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 okt Hockey Club Rotterdam H1 20:30 thuis - Veld 1
9 okt Union H1 14:45 uit
16 okt Berkel Rodenrijs H1 14:45 thuis - Veld 1
30 okt GHHC Groningen H1 14:45 uit
6 nov BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
13 nov MHC de Reigers H1 14:45 uit
20 nov HC Alphen H1 n.n.b uit
27 nov U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
5 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
12 mrt R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
19 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
26 mrt HIC H1 n.n.b uit
2 apr Union H1 n.n.b thuis
16 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
23 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
30 apr BH&BC Breda H1 n.n.b uit
7 mei MHC de Reigers H1 n.n.b thuis
14 mei HC Alphen H1 n.n.b thuis
21 mei U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 (5-3)final
Qui Vive H1 Breda H1 (4-4)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-2)final
Groningen H1 Zwart-Wit H1 (2-4)scheduled
Union H1 Xenios H1 (1-7)scheduled
Zoetermeer H1 HIC H1 (8-0)final