Rabofandag.jpg Heren 1 2018-2019.jpg Mini's vd week.jpg Ballen.jpg Banner 800 x 200.png Goalie.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Afbeelding MHCZ App.pdf Prettige wedstrijd.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Shake hands D1.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tobias de Beer
Jeroen van Brugge
Taco Filippo
Jeroen Groenheijde
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Ruben Kuijlaars
Wouter Lapre
Juriën Minderhout
Olivier van Slooten
Rolf Spuyman
Jesse Tanis
Duncan van der Valk
Stijn Van der Eijk
Gijs Verdonck
Wouter Vink
Vincent de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Groenheijde
Manager Edward Konijnendijk
Assistent trainer Roderick Juffermans
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent trainer Mark Halfmouw
Assistent coach Leander Bakkeren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
DSHC H1 Warande H1 14:45
Pollux H1 Roomburg H1 14:45
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 14:45
Schiedam H1 Forescate H1 14:45
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 13 32 10 2 1 52 19 0
2 Schiedam H1 13 25 8 1 4 27 20 0
3 Zoetermeer H1 13 22 7 1 5 26 23 0
4 Etten-Leur H1 13 18 5 3 5 27 26 0
5 Roomburg H1 13 18 4 6 3 25 21 0
6 DSHC H1 13 17 5 2 6 34 31 0
7 Warande H1 13 17 5 2 6 35 36 0
8 Barendrecht H1 13 16 4 4 5 22 29 0
9 Pollux H1 13 16 4 4 5 26 34 0
10 Forescate H1 13 15 4 3 6 25 29 0
11 Rijswijk H1 13 13 2 7 4 33 42 0
12 Groen-Geel H1 13 7 2 1 10 16 38 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Groen-Geel H1 14:45 thuis - Veld 1
31 mrt MHC De Warande H1 14:45 uit
7 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
14 apr Leidse Hockey Club Roomburg H1 14:45 uit
5 mei HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis
12 mei MHC Forescate H1 n.n.b uit
19 mei Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b thuis
26 mei VMHC Pollux H1 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 Warande H1 3-1
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Warande H1 Barendrecht H1 1-2