Luchtfoto header website.jpg MHCZ clubapp.jpg D1-actie.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Dames 1 23-24.jpg Hockeyballen.jpg Heren 1 23-24.JPG Actie H1.jpg Ballenmeisjes D1.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg
 
 

Wedstrijdschema


Overig
MO10-1 - Rotterdam MO10-2
11:30 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 - Ring Pass Delft MO10-2
10:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-3 - HV Bleiswijk MO10-2
08:30 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-4 - Rotterdam MO10-10
08:30
Uit
MO12-1 - Leonidas MO12-1
08:30 - V1
Thuis
Fluiten:Daphne van der Geest en Thomas Dinkla
MO12-2 - hdm MO12-5
08:30
Uit
MO12-3 - LOHC MO12-4
14:15 - V3
Thuis
Fluiten:Jeroen van Brecht en Jet Jacobse
MO12-4 - Roomburg MO12-4
14:15
Uit
MO12-5 - Pijnacker MO12-3
10:00
Uit
MO12-6 - Klein Zwitserland MO12-10
08:30 - V4
Thuis
Fluiten:Timo Klaverkamp en Vincent Dullaart
MO12-7 - Klein Zwitserland MO12-9
10:35 - V3
Thuis
Fluiten:Dagny Canword en Carolijn Gill'ard
MO14-1 - Victoria MO14-2
10:45
Uit
MO14-2 - Klein Zwitserland MO14-2
14:00
Uit
MO14-3 - Spijkenisse MO14-2
14:05
Uit
MO14-4 - Ypenburg MO14-4
15:50 - V1
Thuis
Fluiten:JO18-1
MO14-5 - Klein Zwitserland MO14-9
14:15 - V5
Thuis
Fluiten:JO18-2
MO14-6 - Rijswijk MO14-5
15:50 - V2
Thuis
Fluiten:Kilian Degreef en Damiën Degreef
MO14-7 - Schoonhoven MO14-1
11:00
Uit
MO14-8 - Ypenburg MO14-5
13:30
Uit
MO16-1 - hdm MO16-3
12:10 - V1
Thuis
Fluiten:Peter Lavin en Jet Jacobse
MO16-2 - Roomburg MO16-3
14:00 - V4
Thuis
Fluiten:Rudi van Beelen en Bob Janssen
MO16-3 - LOHC MO16-4
10:10
Uit
MO16-4 - Pijnacker MO16-2
10:20 - V4
Thuis
Fluiten:Ruben Ideler en Tobias de Beer
MO16-5 - Alphen MO16-4
12:25 - V3
Thuis
Fluiten:Marcel van Oosten en Peter Mariman
MO16-6 - OMHC MO16-5
15:50 - V4
Thuis
Fluiten:Ronald van de Weerthof en Peter-Paul Leentvaar
MO16-7 - LOHC MO16-7
12:25 - V5
Thuis
Fluiten:Mireille Loomans en Petra Bongaarts
MO18-1 - Catwijck MO18-1
15:50
Uit
MO18-2 - HDS MO18-1
11:30
Uit
MO18-3 - Forescate MO18-2
15:15
Uit
MO18-4 - Forescate MO18-6
10:35 - V5
Thuis
Fluiten:Antoine Wilbers en Paul Berkhuysen
MO18-5 - HC Schiedam MO18-2
16:05 - V3
Thuis
Fluiten:Birgitte van Galen-van Dijk en Caithlyn Wilbers
MO18-6 - Dordrecht MO18-4
14:00 - V2
Thuis
Fluiten:Amber de Graaf en Lisa Leentvaar
MO7-Oranje - Waddinxvn MO7-1
09:30
Uit
MO8-Geel - Leonidas MO8-2
09:45
Uit
MO8-Oranje - OMHC MO8-4
08:30 - Vmini
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO8-Paars - Rotterdam MO8-1
08:30
Uit
MO8-Rood - Cartouche MO8-1
08:30
Uit
MO8-Zwart mix - Nieuwkoop MO8-1
11:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Geel - hdm MO9-1
09:30 - Vmini
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Oranje - HCRB MO9-2
12:00
Uit
MO9-Paars - hdm MO9-10
11:30
Uit
MO9-Rood - Alphen MO9-1
09:45 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Roze - LOHC MO9-Spanje
09:30 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Wit - Rijswijk MO9-5
08:30 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Overig
JO10-1 - Cartouche JO10-2
08:45
Uit
JO10-2 - LOHC JO10-Australië
10:10
Uit
JO12-1 - Cartouche JO12-3
08:30
Uit
JO12-2 - LOHC JO12-3
08:45 - V3
Thuis
Fluiten:MO18-4
JO12-3 - Klein Zwitserland JO12-6
10:45
Uit
JO14-1 - Alecto JO14-1
12:00
Uit
JO14-2 - LOHC JO14-4
10:20 - V1
Thuis
Fluiten:Jeroen van Brecht en Hans Salverda
JO16-1 - Rood-Wit JO16-2
13:30
Uit
JO16-2 - hdm JO16-3
10:45
Uit
JO18-1 - Rapid JO18-1
14:00 - V1
Thuis
Fluiten:Michiel de Vries en Ronald van Hal
JO18-2 - Alphen JO18-2
12:10 - V4
Thuis
Fluiten:Dennis van der Hoeven en Menno van Lummel
JO18-3 - Klein Zwitserland JO18-3
17:00
Uit
JO7-Groen - Cartouche JO7-Geel
12:05
Uit
JO8-Blauw - Victoria JO8-1
08:30 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-groen - Roomburg JO8-3
08:15
Uit
JO9-Blauw - Cartouche JO9-4
11:30
Uit
JO9-Groen - IJssel JO9-1
10:45 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten