MO18
MO18-2 - D.H.C. Hudito MO18-1
12:10 - Veld 4
Fluiten:Menno van Lummel en Vincent Dullaart
MO18-3 - V.M.H.C. CARTOUCHE MO18-3
16:05 - Veld 3
Fluiten:Marcel van Oosten en Birgitte van Galen-van Dijk
MO18-6 - Hockey Club Rotterdam MO18-9
15:50 - JHD Notarissen veld 1
Fluiten:Dames O25-6
MO16
MO16-2 - HDS MO16-2
10:20 - Veld 4
Fluiten:Peter Mariman en Jeroen van Brecht
MO16-7 - HGC MO16-7
10:35 - Veld 3
Fluiten:Elise van de Weerthof en Fleur Noordam
MO14
MO14-2 - Catwijck MO14-1
10:20 - JHD Notarissen veld 1
Fluiten:Peter Lavin en Rudi van Beelen
MO14-3 - HV Victoria MO14-4
14:15 - Veld 3
Fluiten:Jelle Rog en Maarten Verheul
MO14-4 - De Kieviten MO14-5
10:35 - Veld 5
Fluiten:JO18-3
MO14-5 - Leidse Hockey Club Roomburg MO14-6
15:50 - Veld 4
Fluiten:JO16-2
MO14-6 - Ring Pass Delft MO14-6
14:15 - Veld 5
Fluiten:MO18-3
MO12
MO12-2 - HC Ypenburg MO12-1
08:30 - JHD Notarissen veld 1
Fluiten:Daphne van der Geest en Ronald van Hal
MO12-5 - HC Ypenburg MO12-3
08:30 - Veld 4
Fluiten:MO16-2
MO12-7 - Hockey Club Wateringse Veld MO12-3
08:45 - Veld 3
Fluiten:MO16-7
Jongste jeugd
MO10-1 - Craeyenhout MO10-2
08:30 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 - HC Ypenburg MO10-2
11:30 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO10-4 - HC Pijnacker MO10-4
11:00 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Geel - V.M.H.C. CARTOUCHE MO9-2
08:30 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Rood - Hockeyclub Alkemade MO9-1
09:45 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO8-Rood - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO8-ORANJE
09:20 - Miniveld
Nog geen scheids. ingepland
Coolkids
MO7-Oranje - Hockey Club Rotterdam MO7-5
08:30 - Miniveld
Nog geen scheids. ingepland
JO18
JO18-1 - HC Schiedam JO18-1
14:00 - JHD Notarissen veld 1
Fluiten:Michiel de Vries en Jet Jacobse
JO18-3 - HGC JO18-2
12:25 - Veld 3
Fluiten:Wouter Vink en Thomas van Dillen
JO16
JO16-1 - A.M.H.C. Rood-Wit JO16-2
12:10 - JHD Notarissen veld 1
Fluiten:Sander Biesma en Ronald van Hal
JO16-2 - HC Alphen JO16-2
14:00 - Veld 4
Fluiten:Edwin Kleefstra en Dennis van der Hoeven
JO14
JO14-3 - MHC Forescate JO14-4
15:50 - Wereldlach veld 2
Fluiten:JO18-1
JO12
JO12-3 - hdm JO12-5
14:00 - Wereldlach veld 2
Fluiten:JO16-1
Jongste jeugd
JO10-1 - hdm JO10-2
10:00 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JO9-Blauw - LOHC JO9-Italië
08:30 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JO9-Groen - HC Waddinxveen JO9-1
09:45 - Wereldlach veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JO8-Blauw - Dordrechtse Mixed Hockey Club JO8-1
11:20 - Miniveld
Nog geen scheids. ingepland
MO8-Zwart mix - Noordwijk MO8-Turquoise
10:20 - Miniveld
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer | |
Spelen | |
Veld | |
Opmerking | |
KNHB | |
Digitaal |
Stand in de poule | |||
Teams | # Wedstrijden | # Punten | |
Sponsors
Social media
Zoeken
Agenda
- HDS - Heren 1
- Datum: vrijdag 22-3
- Spelen: 20:30
- WMHC - Dames 1
- Datum: zondag 24-3
- Spelen: 12:45
Sponsoracties
Hockey.nl