Goalie.jpg Banner website.jpg Ballen.jpg Banner 800 x 200.png FI_20191013_0021-2.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Rabofandag.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg
 
 

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Glenn van den Bergh
Aanvoerder Karel Kral
Manager Derk van Noord
Trainer Florentine van der Vaart

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H4 Leonidas H13 14:45
HUDITO H6 Nieuwkoop H2 (O) 16:00
IJssel H2 (O) Victoria H8 10:30
Leonidas H14 Alphen H4 18:00
Leonidas H15 Dordrecht H2 (O) 14:50
Zoetermeer H4 Leiden H6 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 DSHC H4 9 27 9 0 0 61 4 0
2 IJssel H2 9 22 7 1 1 56 15 0
3 Leonidas H14 9 21 7 0 2 31 21 0
4 Leonidas H13 9 20 6 2 1 30 13 0
5 Dordrecht H2 9 13 4 1 4 21 18 0
6 Victoria H8 9 13 4 1 4 27 27 0
7 Leonidas H15 9 13 4 1 4 20 25 0
8 Nieuwkoop H2 9 9 3 0 6 15 31 0
9 Zoetermeer H4 9 8 2 2 5 20 35 0
10 Alphen H4 9 7 2 1 6 10 29 0
11 HUDITO H6 9 3 0 3 6 11 37 0
12 Leiden H6 9 -3 0 0 9 7 54 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov LOHC H6 12:45 thuis - Veld 1
24 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club H2 12:45 uit
8 mrt R.H.V. Leonidas H15 n.n.b uit
15 mrt HV Victoria H8 n.n.b thuis
22 mrt D.H.C. Hudito H6 n.n.b thuis
29 mrt R.H.V. Leonidas H13 n.n.b uit
5 apr R.H.V. Leonidas H14 n.n.b thuis
19 apr HC De IJssel H2 n.n.b uit
10 mei HC Alphen H4 n.n.b thuis
17 mei DSHC H4 n.n.b uit
24 mei HC Nieuwkoop H2 n.n.b thuis
7 jun LOHC H6 n.n.b uit
14 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
IJssel H2 (O) DSHC H4 2-4
Alphen H4 Victoria H8 3-2
HUDITO H6 Dordrecht H2 (O) 1-5
Zoetermeer H4 Leonidas H15 2-3
Leonidas H13 Leiden H6 5-2
Leonidas H14 Nieuwkoop H2 (O) 6-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H15 HUDITO H6 1-1
DSHC H4 Alphen H4 4-0
Dordrecht H2 (O) Leonidas H13 2-2
Victoria H8 Zoetermeer H4 3-3
Leiden H6 Leonidas H14 1-6
Nieuwkoop H2 (O) IJssel H2 (O) 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alphen H4 Nieuwkoop H2 (O) 2-3
HUDITO H6 Zoetermeer H4 3-3
DSHC H4 Victoria H8 9-1
IJssel H2 (O) Leiden H6 11-0
Leonidas H14 Dordrecht H2 (O) 4-3
Leonidas H13 Leonidas H15 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dordrecht H2 (O) IJssel H2 (O) 2-4
Nieuwkoop H2 (O) DSHC H4 0-4
Leiden H6 Alphen H4 1-2
Victoria H8 HUDITO H6 6-1
Leonidas H15 Leonidas H14 2-4
Zoetermeer H4 Leonidas H13 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DSHC H4 Leiden H6 16-0
IJssel H2 (O) Leonidas H15 7-1
Leonidas H14 Zoetermeer H4 3-1
Leonidas H13 HUDITO H6 3-0
Nieuwkoop H2 (O) Victoria H8 5-4
Alphen H4 Dordrecht H2 (O) 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Dordrecht H2 (O) DSHC H4 0-3
Zoetermeer H4 IJssel H2 (O) 1-7
Leonidas H15 Alphen H4 5-0
Victoria H8 Leonidas H13 5-3
HUDITO H6 Leonidas H14 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leiden H6 Nieuwkoop H2 (O) 0-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alphen H4 Zoetermeer H4 1-6
Leonidas H14 Leonidas H13 1-2
DSHC H4 Leonidas H15 5-0
Nieuwkoop H2 (O) Dordrecht H2 (O) 1-3
Leiden H6 Victoria H8 0-3
IJssel H2 (O) HUDITO H6 10-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HUDITO H6 Alphen H4 1-1
Leonidas H13 IJssel H2 (O) 2-2
Zoetermeer H4 DSHC H4 1-10
Dordrecht H2 (O) Leiden H6 4-1
Victoria H8 Leonidas H14 2-3
Leonidas H15 Nieuwkoop H2 (O) 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen H4 Leonidas H13 0-5
Dordrecht H2 (O) Victoria H8 0-1
Leiden H6 Leonidas H15 2-3
HUDITO H6 DSHC H4 0-6
Nieuwkoop H2 (O) Zoetermeer H4 1-2
IJssel H2 (O) Leonidas H14 8-2