Goalie.jpg Rabofandag.jpg Banner website.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Banner 800 x 200.png Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Ballen.jpg FI_20191013_0021-2.jpg
 
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sanne Cnossen
Aanvoerder Florentine van der Vaart
Manager Kaylee Jessurun
Manager Kimberley van den Oever
Trainer / Coach Tim Jehee

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Catwijck D2 (O) Westland D3 16:30
Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 16:15
Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 18:00
Leonidas D9 Zoetermeer D3 18:00
Roomburg D5 Rotterdam D4 16:15
Victoria D5 Alphen D2 (O) 16:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groen-Geel D5 9 22 7 1 1 14 6 0
2 Ommoord D2 9 20 6 2 1 22 12 0
3 Victoria D5 8 18 5 3 0 27 12 0
4 Craeyenhout D4 9 17 4 5 0 23 12 0
5 Catwijck D2 9 14 4 2 3 21 16 0
6 Westland D3 9 13 4 1 4 25 22 0
7 Leonidas D9 8 13 4 1 3 14 17 0
8 Alphen D2 9 9 3 0 6 14 20 0
9 Dopie D2 9 9 2 3 4 20 20 0
10 Zoetermeer D3 9 9 2 3 4 11 13 0
11 Rotterdam D4 9 4 1 1 7 13 25 0
12 Roomburg D5 9 0 0 0 9 6 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov R.H.V. Leonidas D9 18:00 uit
24 nov HV Victoria D5 13:15 thuis - Veld 3
8 mrt HC Alphen D2 n.n.b uit
15 mrt Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis
22 mrt Craeyenhout D4 n.n.b uit
29 mrt OMHC D2 n.n.b thuis
5 apr HV Westland D3 n.n.b uit
19 apr Catwijck D2 n.n.b thuis
10 mei Dopie D2 n.n.b uit
17 mei Groen-Geel D5 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas D9 n.n.b thuis
14 jun HV Victoria D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2
Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2
Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4
Groen-Geel D5 Westland D3 1-0
Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0
Victoria D5 Rotterdam D4 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0
Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1
Westland D3 Roomburg D5 7-1
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0
Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2
Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Westland D3 Victoria D5 2-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0
Leonidas D9 Westland D3 1-5
Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1
Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2
Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2
Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0
Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0
Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2
Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2
Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Zoetermeer D3 Westland D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Westland D3 Rotterdam D4 4-3
Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1
Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0
Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2
Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2
Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4
Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1
Craeyenhout D4 Westland D3 8-1
Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2
Leonidas D9 Roomburg D5 3-0
Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4
Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1
Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0
Roomburg D5 Victoria D5 0-3
Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1
Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2
Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2
Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2
Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0