Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Banner 800 x 200.png Banner website.jpg Goalie.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Ballen.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Rabofandag.jpg
 
 

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nick Verweij
Manager Bram van Paassen
Trainer / Coach Dirk Verweij

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H16 16:15
Dopie H3 Barendrecht H3 (O) 11:45
Groen-Geel H6 Zoetermeer H5 12:30
HDS H4 Leonidas H17 10:45
Pijnacker H3 DSHC H5 14:30
hdm H3 DSHC H6 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 DSHC H5 8 22 7 1 0 22 6 0
2 HDS H4 9 19 6 1 2 27 12 0
3 Leonidas H16 9 19 6 1 2 28 21 0
4 Zoetermeer H5 9 17 5 2 2 23 15 0
5 Alecto H6 9 16 5 1 3 18 17 0
6 Barendrecht H3 9 13 4 1 4 31 22 0
7 hdm H3 8 9 3 0 5 23 27 0
8 Groen-Geel H6 9 9 3 0 6 16 22 0
9 Dopie H3 9 9 3 0 6 14 21 0
10 Pijnacker H3 9 9 2 3 4 19 20 0
11 Leonidas H17 9 8 2 2 5 13 18 0
12 DSHC H6 9 3 1 0 8 8 41 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Groen-Geel H6 12:30 uit
24 nov L.S.C. ALECTO H6 13:00 thuis - Veld 4
8 mrt R.H.V. Leonidas H17 n.n.b thuis
15 mrt Dopie H3 n.n.b uit
22 mrt DSHC H5 n.n.b thuis
29 mrt hdm H3 n.n.b uit
5 apr DSHC H6 n.n.b thuis
19 apr HC Pijnacker H3 n.n.b uit
10 mei Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b thuis
17 mei HDS H4 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis
7 jun Groen-Geel H6 n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS H4 DSHC H6 6-0
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
hdm H3 Leonidas H16 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
HDS H4 Leonidas H16 2-3
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H4 Dopie H3 2-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H17 Dopie H3 0-1
DSHC H6 Leonidas H16 3-7
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 3-4
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 4-1
Groen-Geel H6 hdm H3 0-2
HDS H4 Pijnacker H3 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H3 DSHC H5 0-1
Leonidas H16 Barendrecht H3 (O) 3-1
Pijnacker H3 Groen-Geel H6 2-3
hdm H3 Leonidas H17 6-2
Zoetermeer H5 HDS H4 1-2
Alecto/Augustinus H6 DSHC H6 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC H6 Dopie H3 0-3
Leonidas H17 Pijnacker H3 2-2
Leonidas H16 Zoetermeer H5 3-4
Barendrecht H3 (O) Alecto/Augustinus H6 3-0
Groen-Geel H6 HDS H4 0-3