Hockeyballen.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg MHCZ clubapp.jpg Luchtfoto header website.jpg Ballenmeisjes D1.jpg D1-actie.jpg Dames 1 23-24.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Actie H1.jpg Heren 1 23-24.JPG
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58031.jpg
Tobias de Beer
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58032.jpg
Thomas van Dillen
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58035.jpg
Niels van Disseldorp
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58026.jpg
Flip Ensink
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\59202.jpg
Taco Filippo
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58023.jpg
Thomas den Haan
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58028.jpg
Ruben Ideler
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58025.jpg
Richard Jonas
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\55642.jpg
Olivier Juffermans
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58033.jpg
Rens Kamminga
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58037.jpg
Bastiaan Loehr
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58077.jpg
Olivier Oosterbeek
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58024.jpg
Tycho de Rijke
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58036.jpg
Micha Tanis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58034.jpg
Jesse Tanis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58030.jpg
Wouter Vink
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58029.jpg
Jesper van der Vis
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\58027.jpg
Yorick van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Constantijn de Beaufort
Assistent Trainer / Coach Leander Bakkeren
Manager Annelies van der Vis
Assistent Manager Jeroen van Brugge
Assistent Manager Edward Konijnendijk
Video Edward Konijnendijk

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare H1 Groen-Geel H1 14:45
IJssel H1 Schiedam H1 14:45
Barendrecht H1 Ommoord H1 14:45
Alecto H1 Derby H1 14:45
Zoetermeer H1 Houten H1 14:45
Rijswijk H1 HUDITO H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO H1 18 43 13 4 1 43 20 0
2 Houten H1 18 40 12 4 2 45 22 0
3 Zoetermeer H1 18 38 12 2 4 62 24 0
4 Rijswijk H1 18 33 10 3 5 46 29 0
5 Alecto H1 18 28 9 1 8 42 40 0
6 Fletiomare H1 18 26 8 2 8 42 37 0
7 Derby H1 18 26 8 2 8 45 41 0
8 Ommoord H1 18 21 6 3 9 38 50 0
9 Schiedam H1 18 15 4 3 11 39 53 0
10 Groen-Geel H1 18 15 4 3 11 37 52 0
11 Barendrecht H1 18 12 3 3 12 25 61 0
12 IJssel H1 18 11 3 2 13 28 63 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr Hockey Club Houten H1 14:45 thuis - JHD Notarissen veld 1
12 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel H1 n.n.b thuis
2 jun H.C. Derby H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alecto H1 Rijswijk H1 (0-1)final
Fletiomare H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 (1-4)final
Derby H1 IJssel H1 (5-1)final
HUDITO H1 Houten H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Schiedam H1 (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Schiedam H1 Derby H1 (3-2)final
Houten H1 Groen-Geel H1 (5-1)final
Zoetermeer H1 Alecto H1 (4-0)final
IJssel H1 Barendrecht H1 (4-2)final
Ommoord H1 HUDITO H1 (1-2)final
Rijswijk H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H1 Schiedam H1 (4-4)scheduled
Alecto H1 IJssel H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 HUDITO H1 (3-3)final
Derby H1 Houten H1 (2-4)final
Fletiomare H1 Zoetermeer H1 (4-4)final
Rijswijk H1 Ommoord H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
IJssel H1 Fletiomare H1 (1-2)final
Schiedam H1 Alecto H1 (0-1)final
Ommoord H1 Groen-Geel H1 (4-3)final
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 (2-2)final
Houten H1 Barendrecht H1 (3-2)final
HUDITO H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Barendrecht H1 HUDITO H1 (0-3)final
Alecto H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Schiedam H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Ommoord H1 (7-0)final
Derby H1 Groen-Geel H1 (5-3)final
Rijswijk H1 IJssel H1 (5-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam H1 Rijswijk H1 (0-3)final
Houten H1 Fletiomare H1 (1-0)final
HUDITO H1 Alecto H1 (2-1)scheduled
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 (4-0)final
Ommoord H1 Derby H1 (2-5)final
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
IJssel H1 Zoetermeer H1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Fletiomare H1 HUDITO H1 (1-2)final
IJssel H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Derby H1 (2-4)final
Alecto H1 Groen-Geel H1 (4-2)final
Rijswijk H1 Houten H1 (0-2)final
Zoetermeer H1 Schiedam H1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel H1 Fletiomare H1 (3-5)final
Derby H1 Alecto H1 (1-4)final
Schiedam H1 IJssel H1 (4-0)final
Houten H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
HUDITO H1 Rijswijk H1 (2-0)final
Ommoord H1 Barendrecht H1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schiedam H1 Ommoord H1 (4-5)final
Alecto H1 Barendrecht H1 (6-0)final
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 (5-1)scheduled
Zoetermeer H1 HUDITO H1 (0-1)final
IJssel H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Derby H1 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht H1 Fletiomare H1 (1-0)final
Alecto H1 Ommoord H1 (1-2)final
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 (0-2)scheduled
Derby H1 Rijswijk H1 (0-0)final
Houten H1 Schiedam H1 (2-1)final
HUDITO H1 IJssel H1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare H1 Alecto H1 (3-1)final
Schiedam H1 HUDITO H1 (1-4)final
Rijswijk H1 Barendrecht H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Derby H1 (2-1)final
IJssel H1 Groen-Geel H1 (1-4)final
Ommoord H1 Houten H1 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
IJssel H1 Derby H1 (2-6)final
Schiedam H1 Groen-Geel H1 (4-1)final
Ommoord H1 Fletiomare H1 (5-1)final
Rijswijk H1 Alecto H1 (4-1)final
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 (6-1)final
Houten H1 HUDITO H1 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Alecto H1 Zoetermeer H1 (3-4)final
Fletiomare H1 Rijswijk H1 (3-3)final
Derby H1 Schiedam H1 (3-3)final
Barendrecht H1 IJssel H1 (2-1)final
HUDITO H1 Ommoord H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Houten H1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Houten H1 Derby H1 (3-0)final
HUDITO H1 Groen-Geel H1 (2-2)final
IJssel H1 Alecto H1 (2-4)final
Schiedam H1 Barendrecht H1 (3-3)final
Ommoord H1 Rijswijk H1 (4-2)final
Zoetermeer H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Alecto H1 Schiedam H1 (3-2)final
Fletiomare H1 IJssel H1 (2-1)final
Derby H1 HUDITO H1 (2-3)final
Barendrecht H1 Houten H1 (0-4)final
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 Ommoord H1 (2-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Houten H1 Alecto H1 (3-4)final
HUDITO H1 Barendrecht H1 (4-1)final
Schiedam H1 Fletiomare H1 (3-6)final
Ommoord H1 Zoetermeer H1 (0-4)final
IJssel H1 Rijswijk H1 (4-2)final
Groen-Geel H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 (2-1)final
Alecto H1 HUDITO H1 (0-4)final
Derby H1 Ommoord H1 (3-1)final
Rijswijk H1 Schiedam H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 IJssel H1 (8-0)final
Fletiomare H1 Houten H1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel H1 Alecto H1 (1-3)final
HUDITO H1 Fletiomare H1 (2-1)final
Houten H1 Rijswijk H1 (3-1)final
Ommoord H1 IJssel H1 (2-2)final
Schiedam H1 Zoetermeer H1 (3-2)final
Derby H1 Barendrecht H1 (3-2)final