Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Heren 1 2018-2019.jpg Rabofandag.jpg Ballen.jpg Prettige wedstrijd.jpg Mini's vd week.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Afbeelding MHCZ App.pdf Shake hands D1.jpg Banner 800 x 200.png Goalie.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tobias de Beer
Jeroen van Brugge
Taco Filippo
Jeroen Groenheijde
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Ruben Kuijlaars
Wouter Lapre
Juriën Minderhout
Olivier van Slooten
Rolf Spuyman
Jesse Tanis
Duncan van der Valk
Stijn Van der Eijk
Gijs Verdonck
Wouter Vink
Vincent de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Groenheijde
Manager Edward Konijnendijk
Assistent trainer Roderick Juffermans
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent trainer Mark Halfmouw
Assistent coach Leander Bakkeren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 Rijswijk H1 14:45
DSHC H1 Forescate H1
Groen-Geel H1 Roomburg H1 14:45
Schiedam H1 Pollux H1 14:45
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 17 41 13 2 2 63 26 0
2 Roomburg H1 17 30 8 6 3 33 23 0
3 Schiedam H1 17 29 9 2 6 36 32 0
4 Etten-Leur H1 17 27 8 3 6 41 34 0
5 Zoetermeer H1 17 26 8 2 7 34 32 0
6 Warande H1 17 23 7 2 8 47 47 0
7 Pollux H1 17 22 6 4 7 31 39 0
8 DSHC H1 17 20 6 2 9 45 48 0
9 Forescate H1 17 19 5 4 8 30 35 0
10 Barendrecht H1 17 17 4 5 8 23 37 0
11 Rijswijk H1 17 17 3 8 6 42 51 0
12 Groen-Geel H1 17 14 4 2 11 24 45 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club H1 n.n.b thuis - Veld 1
5 mei HC Etten-Leur H1 14:45 thuis - Veld 1
12 mei MHC Forescate H1 14:45 uit
19 mei Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b thuis
26 mei VMHC Pollux H1 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
Pollux H1 Warande H1 3-1
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
DSHC H1 Warande H1 4-3
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
Warande H1 Schiedam H1 4-2
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2