Banner-scheidsbedankt-1.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Ballen.jpg Heren 1 2018-2019.jpg Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Goalie.jpg Shake hands D1.jpg Afbeelding MHCZ App.pdf Mini's vd week.jpg Rabofandag.jpg Banner 800 x 200.png Prettige wedstrijd.jpg
 
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Sophie Boeije
Sydney Dehue
Maureen Engel
Lisa Jansen
Jacqui Kentgens
Femke de Kooter
Dephnie Korfmaker
Lauren Latumahina
Cecile Luiten
Danielle van Luxemburg
Marloes Nonnekes
Marylène Verhaar
Eveline Verhaar
Lisanne Vogel
Karlijn Westerhof
Rachel Zuliani

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rachel Zuliani
Manager John Hartkamp
Manager Floor van Wijk
Trainer / Coach Jan Willem Verschuur
Assistent trainer / coach Roderick Vinck

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 DSHC D1 12:45
Dordrecht D1 Houten D1 12:45
IJsseloever D1 Zoetermeer D1 12:45
Rijswijk D1 Breda D1 12:45
Warande D1 HUDITO D1 12:45
Zwart-Wit D1 Roomburg D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda D1 6 16 5 1 0 16 5 0
2 Zwart-Wit D1 6 15 5 0 1 18 9 0
3 Houten D1 6 13 4 1 1 15 7 0
4 Craeyenhout D1 6 12 4 0 2 13 8 0
5 Rijswijk D1 6 10 3 1 2 12 10 0
6 DSHC D1 6 10 3 1 2 8 8 0
7 Zoetermeer D1 6 10 3 1 2 13 15 0
8 Warande D1 6 7 2 1 3 9 9 0
9 HUDITO D1 6 5 1 2 3 10 14 0
10 IJsseloever D1 6 4 1 1 4 6 11 0
11 Roomburg D1 6 1 0 1 5 7 14 0
12 Dordrecht D1 6 0 0 0 6 5 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt HC IJsseloever D1 12:45 uit
4 nov Craeyenhout D1 n.n.b thuis
11 nov Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
18 nov ZwartWit D1 n.n.b thuis
25 nov BH&BC Breda D1 12:45 uit
10 mrt DSHC D1 n.n.b uit
17 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D1 n.n.b thuis
24 mrt Hockey Club Houten D1 n.n.b thuis
31 mrt D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
7 apr MHC De Warande D1 n.n.b thuis
14 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit
5 mei HC IJsseloever D1 n.n.b thuis
12 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
19 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
26 mei ZwartWit D1 n.n.b uit
2 jun BH&BC Breda D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-3
Zoetermeer D1 DSHC D1 3-2
Houten D1 Breda D1 2-3
Dordrecht D1 Craeyenhout D1 1-3
Warande D1 Rijswijk D1 3-2
IJsseloever D1 Roomburg D1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
DSHC D1 Houten D1 0-2
Roomburg D1 Zoetermeer D1 1-2
Rijswijk D1 Dordrecht D1 2-0
Zwart-Wit D1 Warande D1 2-1
Craeyenhout D1 IJsseloever D1 3-0
Breda D1 HUDITO D1 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
IJsseloever D1 Rijswijk D1 1-3
Dordrecht D1 Zwart-Wit D1 1-5
Warande D1 Breda D1 1-1
HUDITO D1 DSHC D1 1-2
Houten D1 Zoetermeer D1 4-1
Craeyenhout D1 Roomburg D1 3-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
DSHC D1 Warande D1 1-0
Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 3-2
Rijswijk D1 Craeyenhout D1 2-1
Breda D1 Dordrecht D1 6-0
Zoetermeer D1 HUDITO D1 3-3
Roomburg D1 Houten D1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rijswijk D1 Roomburg D1 1-1
Warande D1 Zoetermeer D1 4-1
IJsseloever D1 Breda D1 1-2
HUDITO D1 Houten D1 2-2
Dordrecht D1 DSHC D1 2-3
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Breda D1 Craeyenhout D1 2-1
DSHC D1 IJsseloever D1 0-0
Houten D1 Warande D1 2-0
Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 4-2
Roomburg D1 HUDITO D1 2-3
Zoetermeer D1 Dordrecht D1 3-1