Banner-scheidsbedankt-1.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Goalie.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Banner website.jpg Banner 800 x 200.png Rabofandag.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Ballen.jpg
 
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Sophie Boeije
Benthe Frissen
Isabel de Jong
Jacqui Kentgens
Ashley van der Kleij
Morticia van der Kleij
Femke de Kooter
Jael Korfmaker
Lauren Latumahina
Cecile Luiten
Isabella Overgoor
Eveline Verhaar
Marylène Verhaar
Lisanne Vogel

Ondersteuning

Functie Naam
Manager John Hartkamp
Manager Candace Heijer
Assistent trainer Robert Noall
Trainer / Coach Mark Langemeyer
Assistent trainer / coach Thijs Rijnberg

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1
DES D1 Zoetermeer D1
DSHC D1 Alphen D1
Etten-Leur D1 IJsseloever D1 12:45
HUDITO D1 Rijswijk D1
Warande D1 Westland D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Warande D1 11 23 6 5 0 25 14 0
2 Zoetermeer D1 11 21 7 0 4 30 14 0
3 HUDITO D1 11 19 5 4 2 29 20 0
4 Zwart-Wit D1 11 18 5 3 3 26 21 0
5 Rijswijk D1 11 16 4 4 3 26 23 0
6 Etten-Leur D1 11 16 4 4 3 19 18 0
7 Craeyenhout D1 11 15 4 3 4 20 18 0
8 Alphen D1 11 14 4 2 5 18 21 0
9 DSHC D1 11 14 4 2 5 15 21 0
10 IJsseloever D1 11 12 3 3 5 16 25 0
11 DES D1 11 7 1 4 6 23 32 0
12 Westland D1 11 5 1 2 8 16 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC DES D1 n.n.b uit
15 mrt DSHC D1 n.n.b thuis
22 mrt D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
29 mrt Craeyenhout D1 n.n.b thuis
5 apr MHC De Warande D1 n.n.b uit
19 apr HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
26 apr HC IJsseloever D1 n.n.b uit
3 mei HV Westland D1 n.n.b thuis
10 mei ZwartWit D1 n.n.b uit
17 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
24 mei HC Alphen D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1
Westland D1 Warande D1 1-3
Zoetermeer D1 DES D1 3-1
Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3
Alphen D1 DSHC D1 3-2
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DES D1 IJsseloever D1 4-0
DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3
HUDITO D1 Alphen D1 2-0
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2
Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rijswijk D1 Warande D1 1-3
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1
DSHC D1 DES D1 3-1
Westland D1 IJsseloever D1 2-5
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0
Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DES D1 Westland D1 1-1
Warande D1 Alphen D1 3-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4
HUDITO D1 DSHC D1 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0
Zoetermeer D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3
HUDITO D1 DES D1 4-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
IJsseloever D1 Alphen D1 2-2
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 1-0
Westland D1 Rijswijk D1 2-3
DES D1 Zwart-Wit D1 2-6
Warande D1 DSHC D1 0-0
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HUDITO D1 Warande D1 3-3
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 DES D1 3-1
DSHC D1 Etten-Leur D1 0-2
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-2
Alphen D1 Westland D1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
DES D1 Rijswijk D1 3-3
Etten-Leur D1 HUDITO D1 4-2
Westland D1 Zoetermeer D1 1-6
IJsseloever D1 DSHC D1 1-2
Warande D1 Craeyenhout D1 3-3
Zwart-Wit D1 Alphen D1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen D1 Rijswijk D1 5-2
Warande D1 DES D1 3-1
Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 2-2
HUDITO D1 IJsseloever D1 4-2
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 4-1
DSHC D1 Westland D1 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 4-2
Alphen D1 DES D1 2-1
Etten-Leur D1 Warande D1 2-3
Zwart-Wit D1 DSHC D1 5-1
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 1-0
Westland D1 HUDITO D1 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Zoetermeer D1 Alphen D1 3-0
DSHC D1 Rijswijk D1 1-1
Warande D1 IJsseloever D1 2-2
DES D1 Etten-Leur D1 4-4
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 4-1