D1-actie.jpg Actie H1.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Heren 1 23-24.JPG Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Ballenmeisjes D1.jpg MHCZ clubapp.jpg Luchtfoto header website.jpg Hockeyballen.jpg Dames 1 23-24.jpg
 
 

Dames 4

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen D2-O 22 55 18 1 3 90 27 0
2 Zoetermeer D4 22 49 16 1 5 76 36 0
3 Dordrecht D2-O 22 48 17 0 5 91 35 3
4 Spijkenisse D3 22 39 12 3 7 46 28 0
5 Ypenburg D2-O 22 38 12 2 8 55 41 0
6 Pijnacker D2-O 22 33 10 3 9 60 52 0
7 Schiedam D4 22 33 10 3 9 39 40 0
8 Ommoord D2-O 22 33 9 6 7 47 40 0
9 Leonidas D8 22 19 6 4 12 31 69 3
10 Groen-Geel D6 22 14 4 2 16 22 75 0
11 Rotterdam D4 22 8 2 2 18 21 82 0
12 IJssel D2-O 22 7 2 1 19 25 78 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leonidas D8 Ommoord D2-O (2-2)final
Spijkenisse D3 Dordrecht D2-O (2-1)final
Ypenburg D2-O Alphen D2-O (1-4)final
Zoetermeer D4 Rotterdam D4 (8-3)final
IJssel D2-O Pijnacker D2-O (0-7)scheduled
Groen-Geel D6 Schiedam D4 (1-7)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Dordrecht D2-O Zoetermeer D4 (4-1)final
Ommoord D2-O IJssel D2-O (2-1)scheduled
Pijnacker D2-O Spijkenisse D3 (3-1)final
Schiedam D4 Leonidas D8 (3-0)final
Alphen D2-O Groen-Geel D6 (6-0)final
Rotterdam D4 Ypenburg D2-O (0-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Spijkenisse D3 IJssel D2-O (8-1)scheduled
Schiedam D4 Ommoord D2-O (0-0)final
Groen-Geel D6 Rotterdam D4 (1-2)scheduled
Zoetermeer D4 Pijnacker D2-O (5-1)scheduled
Ypenburg D2-O Dordrecht D2-O (0-3)final
Leonidas D8 Alphen D2-O (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJssel D2-O Zoetermeer D4 (1-4)scheduled
Alphen D2-O Schiedam D4 (4-1)scheduled
Ommoord D2-O Spijkenisse D3 (2-0)final
Pijnacker D2-O Ypenburg D2-O (3-2)scheduled
Dordrecht D2-O Groen-Geel D6 (6-2)scheduled
Rotterdam D4 Leonidas D8 (0-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zoetermeer D4 Spijkenisse D3 (0-1)final
Alphen D2-O Ommoord D2-O (2-2)final
Groen-Geel D6 Pijnacker D2-O (0-2)scheduled
Ypenburg D2-O IJssel D2-O (2-0)scheduled
Schiedam D4 Rotterdam D4 (6-0)final
Leonidas D8 Dordrecht D2-O (0-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Rotterdam D4 Alphen D2-O (0-4)final
Spijkenisse D3 Ypenburg D2-O (2-0)final
Ommoord D2-O Zoetermeer D4 (1-2)final
Dordrecht D2-O Schiedam D4 (6-0)final
Pijnacker D2-O Leonidas D8 (2-2)final
IJssel D2-O Groen-Geel D6 (1-2)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Rotterdam D4 Ommoord D2-O (2-4)scheduled
Alphen D2-O Dordrecht D2-O (4-2)final
Ypenburg D2-O Zoetermeer D4 (1-4)final
Groen-Geel D6 Spijkenisse D3 (0-5)final
Schiedam D4 Pijnacker D2-O (2-2)final
Leonidas D8 IJssel D2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Spijkenisse D3 Leonidas D8 (1-0)final
Ommoord D2-O Ypenburg D2-O (1-1)final
IJssel D2-O Schiedam D4 (0-2)scheduled
Pijnacker D2-O Alphen D2-O (0-6)scheduled
Zoetermeer D4 Groen-Geel D6 (2-2)scheduled
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
Dordrecht D2-O Rotterdam D4 (5-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O (1-4)scheduled
Rotterdam D4 Pijnacker D2-O (1-5)scheduled
Dordrecht D2-O Ommoord D2-O (4-2)final
Alphen D2-O IJssel D2-O (6-1)scheduled
Schiedam D4 Spijkenisse D3 (0-1)final
Leonidas D8 Zoetermeer D4 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Spijkenisse D3 Alphen D2-O (0-1)final
Pijnacker D2-O Dordrecht D2-O (3-4)scheduled
IJssel D2-O Rotterdam D4 (3-0)scheduled
Ypenburg D2-O Leonidas D8 (2-1)final
Zoetermeer D4 Schiedam D4 (4-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rotterdam D4 Spijkenisse D3 (2-3)final
Alphen D2-O Zoetermeer D4 (4-0)scheduled
Ommoord D2-O Pijnacker D2-O (2-0)scheduled
Schiedam D4 Ypenburg D2-O (4-2)final
Dordrecht D2-O IJssel D2-O (3-0)scheduled
Leonidas D8 Groen-Geel D6 (2-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D6 Ommoord D2-O (0-6)scheduled
ZONDAG 12 MAART 2023
Rotterdam D4 Zoetermeer D4 (0-6)final
Alphen D2-O Ypenburg D2-O (4-1)final
Pijnacker D2-O IJssel D2-O (4-2)scheduled
Dordrecht D2-O Spijkenisse D3 (4-2)final
Schiedam D4 Groen-Geel D6 (1-0)scheduled
ZONDAG 19 MAART 2023
Zoetermeer D4 Dordrecht D2-O (2-1)final
Spijkenisse D3 Pijnacker D2-O (2-2)final
IJssel D2-O Ommoord D2-O (0-2)scheduled
Ypenburg D2-O Rotterdam D4 (3-0)final
Groen-Geel D6 Alphen D2-O (2-4)scheduled
Leonidas D8 Schiedam D4 (1-2)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Rotterdam D4 Groen-Geel D6 (0-1)scheduled
Ommoord D2-O Schiedam D4 (1-0)final
Pijnacker D2-O Zoetermeer D4 (1-3)final
Alphen D2-O Leonidas D8 (9-0)final
IJssel D2-O Spijkenisse D3 (0-3)scheduled
Dordrecht D2-O Ypenburg D2-O (0-2)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Leonidas D8 Rotterdam D4 (6-1)final
Ypenburg D2-O Pijnacker D2-O (3-2)final
Spijkenisse D3 Ommoord D2-O (2-2)final
Schiedam D4 Alphen D2-O (0-5)final
Groen-Geel D6 Dordrecht D2-O (1-7)final
Zoetermeer D4 IJssel D2-O (3-0)scheduled
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Ommoord D2-O Leonidas D8 (2-2)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Spijkenisse D3 Zoetermeer D4 (2-1)final
IJssel D2-O Ypenburg D2-O (2-5)scheduled
Ommoord D2-O Alphen D2-O (0-1)final
Pijnacker D2-O Groen-Geel D6 (4-0)scheduled
Rotterdam D4 Schiedam D4 (1-0)final
Dordrecht D2-O Leonidas D8 (11-1)final
DINSDAG 18 APRIL 2023
Ypenburg D2-O Spijkenisse D3 (1-0)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
Groen-Geel D6 IJssel D2-O (2-2)scheduled
Zoetermeer D4 Ommoord D2-O (2-1)final
Alphen D2-O Rotterdam D4 (7-2)final
Schiedam D4 Dordrecht D2-O (0-4)final
Leonidas D8 Pijnacker D2-O (3-1)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Spijkenisse D3 Groen-Geel D6 (0-1)scheduled
Ommoord D2-O Rotterdam D4 (3-2)final
IJssel D2-O Leonidas D8 (1-2)scheduled
Pijnacker D2-O Schiedam D4 (3-1)final
Zoetermeer D4 Ypenburg D2-O (6-4)final
Dordrecht D2-O Alphen D2-O (3-2)cancelled
ZONDAG 21 MEI 2023
Ypenburg D2-O Ommoord D2-O (6-3)final
Groen-Geel D6 Zoetermeer D4 (2-6)scheduled
Schiedam D4 IJssel D2-O (3-1)scheduled
Alphen D2-O Pijnacker D2-O (3-1)final
Rotterdam D4 Dordrecht D2-O (1-2)final
Leonidas D8 Spijkenisse D3 (0-4)final
MAANDAG 29 MEI 2023
Dordrecht D2-O Alphen D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 4 JUNI 2023
Spijkenisse D3 Schiedam D4 (0-1)final
Ypenburg D2-O Groen-Geel D6 (3-0)scheduled
IJssel D2-O Alphen D2-O (1-6)scheduled
Zoetermeer D4 Leonidas D8 (7-1)final
Ommoord D2-O Dordrecht D2-O (6-1)final
Pijnacker D2-O Rotterdam D4 (4-0)final
ZONDAG 11 JUNI 2023
Leonidas D8 Ypenburg D2-O (0-6)final
Alphen D2-O Spijkenisse D3 (3-4)final
Ommoord D2-O Groen-Geel D6 (0-2)scheduled
Rotterdam D4 IJssel D2-O (1-3)scheduled
Dordrecht D2-O Pijnacker D2-O (7-2)scheduled
Schiedam D4 Zoetermeer D4 (4-3)scheduled
ZONDAG 18 JUNI 2023
Spijkenisse D3 Rotterdam D4 (3-3)final
Zoetermeer D4 Alphen D2-O (5-1)final
Pijnacker D2-O Ommoord D2-O (8-3)scheduled
Ypenburg D2-O Schiedam D4 (1-1)final
IJssel D2-O Dordrecht D2-O (3-8)scheduled
Groen-Geel D6 Leonidas D8 (1-5)scheduled